بعضی اوقات انسان نیاز شدیدی به آرامش و ریلکس کردن پیدا می کند.آرامشی که با کوچک ترین چیزها قابل دست یابی است . برای مثال حمام کردن جزو یکی ازکارهای معمولی است که اگر با لذت و در آسایش صورت بگیرد،  مسلما خستگی را ازتن دور و موجب دلچسبی دوش گرفتن شما خواهد شد. داشتن یک حمام دلچسب نیاز بهتجهیزات خاص و محیط مناسب دارد. کابین دوش بهعنوان یکی از به روز ترین سیستم های معماری سهم و نقش مهمی را در این کار دارااست. کابین دوش همانحمام رویاهای شما را شکل می دهد و باعث رضایت شما از دوش گرفتن خواهد شد.

 

 تا حالا شده است که به حمام ایده آل ورویایی خود فکر کرده باشید؟

حتما زمانی که به یک حمام رویاییفکر می کنید، اولین چیزی که به ذهنتان خطور و موجب تفکر می شود،  فضای دوشگیری حمام است. برای دست یابی به محیط مناسب برای دوش گرفتن فقط کافی شرایط خود راارزیابی کنید. مثلا شما باید اطلاعات درستی از میزان مساحت فضای در اختیار خودداشته و طرح مناسب خود را انتخاب کنید. دوش جز اصلی یک حمام بوده و تاثیر زیادی دردل چسب بودن حمام شما خواهد داشت. با لذت یک حمام دل چسب در کابین دوش خستگی ها  و آلودگیها را از تن خود برهانید .

چه عواملیدر داشتن یک حمام دل چسب تاثیر گذار هستند؟

طراحی مناسب با نیاز هایتان اصولکار است. چنان چه محیط حمام شما توانایی رفع نیازهای شما را نداشته باشد، موجبدلزدگی شما برای دوش گرفتن خواهد شد،  ولی اگر  دوش حمام شما دقیقابر  اساس رویاها و نیاز های شما طراحی و ساخته شود موجب لذت بردن شما از یکحمام ساده روزمره خواهد شد . حمامی که شاید به نظر کار کوچکی شمرده شود ولی تاثیرفوق العاده ای بر روح  و روان افراد خواهد گذاشت. همه کارهایتان را با لذتانجام دهید. فضای دوش گرفتن شما چیزی فراتر از یک محیط ساده چهاردیواری با لوله کشیسرد و گرم آب است. حمام مناسب دقایقی شما را به آرامش و استراحت می رساند.

 

طراحیمحیط حمام را پیش ازخرید  کابین دوش انجام دهید.

کاشی ها،موزاییک ها و تمامیتجهیزات مورد نیاز خود برای حمام را با توجه به نیاز و سلیقه خود خرید کنید. کابینحمام یا به عبارتی همان دوردوشی هایشیشه ای نیز به عنوان به روز ترین سیستم موجب ایجاد محیطی آرام و دلچسب برای شماخواهد شد. به خصوص اگر دلتان کابینی شیک و مدرن بخواهد توصیه ما به شما استفاده ازنوع بدون فریم آن است . با استفاده از کابین دوش از وان های اشغال کننده وجاگیر در فضا خلاص خواهید شد. امروزه کابین دوش به عنوان سیستمی دکوراتیو و بدونفریم باعث حس آرامش  و دوش گیری بدون اضطراب و تنش می شود.

چهکارهایی  برای داشتن یک حمام دل چسب در کابین دوش نیاز است؟

کابین دوش انتخابی شما باید دقیقابرای  فضای انتخابی خانه تان طراحی شود.  نیازها و خواسته هایتان رالیست کرده و از فروشنده تقاضای کمک و راهنمایی کنید. بهتر است به هنگام نصب کابیندوش حمام از افراد متخصص و مجرب کمک بگیرید و این کار را به آن هابسپارید. انتخاب با شماست که بخواهید کابین حمام را بدون فریم یا فریم دار انتخابکنید.با خرید کابین حمام معماری محیط سرویس بهداشتی شما به روز تر و در عین حالدوش گیری آرام و امنی خواهید داشت. دیگر نیاز به فضاهایی  با مساحت های خیلیبزرگ برای ایجاد جکوزی و سونا نیست، چرا که با انتخاب کابین دوش پیشرفته شما می توانیدتجهیزاتی از قبیل سونا، جکوزی و… را نیز در حمام خود داشته باشید. با این وسیلهمدرن زندگی تان را  لاکچری کنید.

ولی مسلما تغییر در دکوراسیونقدیمی حمام موجب افزایش روحیه در شما و استفاده بهتر از فضا خواهد شد. با پارتیشنهای شیشه ای حمام دوش گرفتن را به لذت بخش ترین کارهای خود تبدیل کنید و اززندگی لذت ببرید. فراموش نکنید که زندگی و محیط آن به هر نحوی که باشد با توجه بهذهنیت و تصمیم گیری های شما زیبا می شود. فرقی نمی کند خانه شما ۱۰۰۰ متر  یا ۵۰ متر باشد تنها اندیشه زیبا یاریدهنده است.

 

این مقاله از سایت آریان جامگرفته شده است.